RK Dievai

..we will crush your world!..

Čia pakliūna tik išrinktieji, kurie ne vien tik sėdėjo klane, bet ir įrodė ko yra verti!!!

dwx arba _Šiknius

Vadas;D Kaip ir kiekvienas žaidėjas susiduriu su viskuo. Pakilimai ir nuosmukiai mano kasdienybė. 

 

 

WilmiS1

Vado pavaduotojas. Matęs visko. Kovų patirties užgrūdintas. Nebijantis pralaimėjimo visada pasiruošęs kovai. Galiausiai žmogus, kuris perka auksinius;D Lietuvos "Riterių karų" pasauliai.

 

-sigis-

Ištikimiausias klano narys. Išlikęs vienas klane, net ir priešų apsuptyje. Pagarba jam. Lietuvos "Riterių karų" pasauliai.

marius1984 arba fermeris1984

Čiurku siaubas.Jei tik kokią čiurka pamėginą įlįsti į jo kiemą, tai ilgai ji ramybės neturės kur galiausiai pasiduos. Su juo žengti koja kojon per anglų pilis lengviau, nei iš čiurkos atimt saldainį;D Tarptautiniai "Khan wars" serveriai.

ak74 arba FERMERIS2010

Mūsų klano iškalbingiausias narys, tik duok jam dėmesio ir nebe užtildysi :D Taip pat kaimynų košmaras.Moto: "nemiegok:) ba apvogsiu". Lietuvos "Riterių karų" pasauliai.

 

romasdvd ir dowyde (vyras ir žmona)

Žaidėjai niekaip nebaigiantys žaidimo;D romasdvd mūsų norvegiško aukso tiekėjas;D dowyde kaimynėlė, kuriai vis pritrūksta kantrybės;D Lietuvos "Riterių karų" ir Tarptautiniai "Khan wars" pasauliai.

 

Kuttu

Nuo pirmų dienų degė ambicijomis žaist, žaist ir žaist. Po to rėkė, rėkė ir rėkė prieš visus klaniškius. Galiausiai užaugo mūsų Kuttu ir tapo nebe toks karštakošis kaip anksčiau. Vis dėl to mėgiamiausias užsiėmimas, po nusišnekėjimo, čiurkas "gydyti".