RK Dievai

..we will crush your world!..

Istorija

Klanas pirmą karta paminėtas anglų serveryje. Jis susikūrė tam kad parodyti anglams, kaip lietuviai moka žaisti. Tačiau tai buvo nesėkmingas bandymas. Nes mūsų buvo tik penki.

Vėliau klanas susikūrė Lietuvos serveriuose pirmajame pasaulyje. Iš pradžių laikantis lyderio pozicijas po truputį pradėjo byrėti, galiausiai išliko tik ištikimiausi (Pagarba Jiems). Tačiau tai nesutrukdė klanui baigti raundą 4 vietoje.

Sekantis raundas pirmajame pasaulyje iš pradžių buvo ne koks. Įpusėjus jam klanas visai išnyko.

Išnykimo priežastis - super greitas anglų serveris.

Ne veltui klanas išnyko Lietuvos "Riterių karų" pasauliuose, nes mes parodėme Anglijos pasaulio žaidėjams, kad su mumis neverta juokauti ir sėkmingai užėmėme pirmąją vietą.

 2010-2011 metų žiemos raundas, tikrai buvo įtemptas nuo pat pradžių.  Čiurkos eilini kartą pasirodė visu savo gražumu ir žaidė kaip moka, tai yra su kelioliką vartotojų. Nors ir stengėmės priešintis, buvo sunku ir galiausiai pasidavėm... Tikėjomės išsaugoti nors antrą vietą, bet iš kažkur supisti ,atsiprašant,Turkai gavo taškų antplūdi ir mus aplenkė, tai teko tenkintis trečiąja vieta. Apžvelgiant žaidėjų pasiekimus tai trūko komandinio darbo, vis dėl to buvom išsimėtę po visą žemėlapį.Gal ir būtų pasibaigęs raundas kitaip jei būtumėm vienas arčiau kito, bet ir vėlgi kas būtų jeigu būtų... Taigi mėginsime savo laimę 8-tame raunde šį karta susibursime viename regione ir kas iš to gausis pamatysim pavasario rezultatuose;]

 Taigi 8 raundas tarptautinio servo buvo tikrai NUOBODUS.  Visų pirma dėl to kad nebuvo klanui lygiu... Čiurkos kiek supratome atostogavo. 7 raunde buvusi taika su klanu "Brothers in Arms" (broliais) buvo nutraukta vien dėl to kad trūko priešų :/. Nutraukus šią taiką minėto klano vadas pasipiktino ir neilgai trukus paskelbė mums karą, tačiau greitas žaidėjų kilimas lėmė tai kad šio klano narių negalėjom pult (dėl lygių skirtumo). "Brolių" klanas grasino sunaikinimu, tačiau kaip ir daugelis kitų klanų greit "pageltonuodavo" (bėgdavo į atostogas).  Žemėlapis raundo gale atrodė įspūdingai. Centre pilna mėlynos aplink mėlyną, geltona (visi kurie buvo užduchinti) ir galiausiai aplink priešai, žaidėjai kurie norėjo žaist ir pabėgo į pakraščius kad neturėtų reikalų su mumis. Įsimintiniausi įvykiai tikriausiai yra tie kad pirmoji tamsi buvo paimta praėjus 9 dienoms nuo raundo pradžios. Taip pat vidiniai barniai, kai pjovėmės dėl bet ko, kai aiškinomės santykius, kurie dažniausiai baigdavosi klaniškių pasipiktinimu ir klano palikimu, tačiau ankščiau ar vėliau viskas išsispręsdavo. Vis dėl to mes karingi ir mokome kovot drauge. Praktiškai raundas buvo laimėtas po pirmojo mėnesio, nes toliau žaidėjų aktyvumas sumažėjo kelis kartus. Galiausiai raundas baigėsi tuo kad visi nusivylėm čiurkom ir nebuvo su kuo normaliai kovoti, tai teko "pjautis" tarpusavyje. Aišku tai smagu pažiūrėt savo galimybes prieš klaniškius. Taigi kad ir per pykčius, kad ir neatkeršijom čiurkom (nes jos nežaidė normaliai) raundas praėjo gerai ir pasiekėm ko norėjom. O dabar visi atostogaujam, vis dėl to šiltasis metų laikas atėjo. ^^

 15 raundas 8 Tarptautiniame "Khan Wars" pasaulyje buvo apšilimas. Šiame raunde vėlgi pamatėme čiurkų begalybes. Netgi daugiau nei 9pasaulyje. Taigi laukiam 16 raundo, kuriame sieksime pergalės.

Ech... Kitaip negalima pradėt šios gan skaudžios istorijos.16 raundas. Visi su ryžtu pradėjom kopti aukštyn. Nauja versija - aišku daugelis joje matė minusus. Bet vis tiek žaidimas yra žaidimas nepabėgsi nuo jo. Taigi 16 raundas... Tai turėjo būti įrodymas čiurkoms kad LIETUVIAI yra jėga, taip ir buvo. Pirmos savaitės RK_DIEVAI laikė valdžią savo rankose. Lyderiai iš prigimties tuo metu buvo klane. Laikui bėgant žmogiškieji faktoriai ėmė viršų. Žaidimu sotus nebūsi, sąskaitų neapmokėsi (na nebent tu esi žaidimo savininkas ir tau tokie rkholikai moka pinigus). Tai įpusėjus 16 raundui vienas po kito žaidėjai pasitraukė, gauliausiai liko tik ištvermingiausi. Tie žaidėjai iš paskutinių tempė vadžias ir laikėsi oriai. Pagarba Jiems. 

Šiuo metu žiemos sezonas. Vėl gi daugelis turi laiko pasėdėt prie kompiuterio. Aktyvumas ne didelis, tačiau žaidimas įsibėgėja ir žaidėjai buriasi, tad prisidėk prie mūsų :] 

Šiuo metu RK_Dievai yra renkasi Tarptautiniame "Khan Wars" 8 pasaulyje.Nori prisijungti prie mūsų? Spausk čia.